Folosim cookie-uri de analitică pentru a îmbunătăți BearMenu. Detalii
Acceptă Refuză
Meniu · CLUJ-NAPOCA
Explorează preparatele148 de preparate Cauți un preparat anume? Scrie ce vrei să mănânci și vezi toate restaurantele din oraș care îl au în meniu, cu prețuri și ingrediente.
FiltreCele mai menționate Ghid
Preparate din meniuri 13160 Opțiuni din meniurile reale ale localurilor, la prețul afișat de fiecare bucătărie
Preparatele sunt grupate din meniurile reale ale localurilor. Prețurile aparțin fiecărei bucătării, iar mențiunile sunt extrase direct din recenziile clienților.
Înapoi la meniu Pagina 8 din 10+· 100 de preparate în meniu
Același preparat pregătit în mai multe restaurante: compari direct prețurile și ingredientele
28 de mențiuni Concept · Desert Pear Cheesecake 1 bucătărie· 1 nume 38 lei Vezi bucătăria 63 de mențiuni Concept · Supă Roasted Garlic Soup 1 bucătărie· 1 nume 38 lei Vezi bucătăria 3 mențiuni Concept · Aperitiv Piure de Cartofi 1 bucătărie· 1 nume 26 lei Vezi bucătăria 33 de mențiuni Concept · Supă Tonkotsu Ramen 1 bucătărie· 1 nume 54 lei Vezi bucătăria Concept · Altele Legume la Grătar 1 bucătărie· 1 nume 20 lei Vezi bucătăria Ciufulici din Carpați
"Mátrai Borzoska" Cifuliti Din Mátra Salata Ta
Salata Extra
+17
Servus The M. Experience 2.6Urechiușe Prăjite
Urechi de Porc Pane
+1
Pizzeria-trattoria D'autore 4.2Cheesecake cu Para
Pizza Napoli
Pizza Napoletana
+1
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
Pizzeria - Trattoria Seba 4.6Crudo
Pizza Parma
+11
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
Supă Cremă de Usturoi Copt
Mix Salad
Misticanza
+18
Perfetto Cucina Italiana 4.8Pork Benediction
Crunchy Pulled Pork
+2 Jam It Up
Bacon Jam Burger w/ Homemade Wedges
Jaxx| The Music Garage Gastropub 4.6Piure de Cartofi cu Leurdă
Cu de Toate
Pui Shaorma
+8
Langos&Kebab by Anatolia 4.7
Tonkotsu Ramen
Gulaș
Gulaș Unguresc
+2 Mushroom Soup
Mushroom Cream Soup
+14
CUCINA TUREA BACANIE CU BUCĂTĂRIE ITALIANA 4.8
Cigánypecsenye
Ceafă Țigănească
+6 Carbonara
Pasta Caro
+18
Alle Bollicine Vino & Pasta 4.9
CUCINA TUREA BACANIE CU BUCĂTĂRIE ITALIANA 4.8
Tiramisu
Tiramisum
+13
Da Pino - Restaurant centru Cluj Napoca 4.4
Lasagna
Lasagne
+6
Lasagna 46 de recenzii îl menționează
Pizzeria Napoli Centrale 4.5Lasagna 22 de recenzii îl menționează
All`amatriciana
All Amatriciana
+19
Perfetto Cucina Italiana 4.8
Alle Bollicine Vino & Pasta 4.9
Ciorbă de Burtă
Ciorbă de Burtă Moldovan
+6 Mititei
Mititel
+12 Burger
Hot Combo
+56
Burger 45 de recenzii îl menționează
Cotto
Prosciutto
+11
STORIA Cucina Centrale 4.5Cotto 1 recenzie îl menționează
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
Mici
Mititei
+33
Mititei 35 de recenzii îl menționează
Meniul 4
Baston Butt
+47 Mix Gril
Mix Grill
+26 Wei Ramen
Ramen Soup
+23 Lava Cake
Lava Cake by Jaxx
+9
Rochelle Restaurant & Pub 4.7
Crispy
Crispy Pui
+34 Pui
Burger Pui
+24
Jaxx| The Music Garage Gastropub 4.6
O'Peter's Irish Pub & Grill 4.6
Bacon Burger
Burger Bacon
+11
Iconic Garden - Food & Drinks 3.9A la Grec
Ciorba Ala Grec
+9 Benedict
The Benedict
+13 Antricot cu Os
Argentina Steak
+23
C'est La Vie - Rooftop Restaurant 4.5
Fritto Misto
Fritto Misto Peste
+5
Mare Nera Seafood Restaurant 4.8
Vibe Fusion & Restaurant Sushi Cluj 4.9
Carbonara
Paste Carbonara
+9
Perfetto Cucina Italiana 4.8
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
Pizzeria-trattoria D'autore 4.2
Caprese
Capresse
+5
Perfetto Cucina Italiana 4.8
PASQUALE | brunch & dinner 4.9
Da Pino - Restaurant centru Cluj Napoca 4.4
Fish & Chips
Fish and Chips
+6
O'Peter's Irish Pub & Grill 4.6
Rochelle Restaurant & Pub 4.7
Margerita
Margherita
+16
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
Il forno - vera pizza napoletana 4.8
STORIA Cucina Centrale 4.5
Formaggi
Pizza Cheesy
+24
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
STORIA Cucina Centrale 4.5
Il forno - vera pizza napoletana 4.8
Tiramisu
Tiramisu Twist
+5
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
fu coffee |Specialty Coffee & Cafenea Cluj 4.8
Diavola
Picante
+15
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
Perfetto Pizza Italiano 4.6
Thea
Nicole
+25
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
STORIA Cucina Centrale 4.5
Cardinale
Pizza Fagotto
+18
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
STORIA Cucina Centrale 4.5
Quatro Stagioni
Quattro Stagioni
+13
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
Gyros
Skepasti
+12
Thessaly Greek Taverna 4.5
Gyros 4 recenzii îl menționează
Hamburger
Cheesburger
+22 Alitas
Aripioare
+34 Pui Grill
Piept de Pui
+15 Brisket
Beef Brisket
+6 Vitellus
Cannibale
+15
C'est La Vie - Rooftop Restaurant 4.5
Chateaubriand
Muschi de Vită
+17
POMET - Bucate din Livadă 4.6
Coaste de Vită
Black Angus Short Ribs
+4
Hubertus New Age, Restaurant & Lounge 4.7
Burger Vegan
Vegan Burger
+16
Rochelle Restaurant & Pub 4.7
Humus
Hummus
+31
Hummus 12 recenzii îl menționează
Vinete
Salată Vinete
+22 Brownie
Negresă
+9
DOT - District of Toast 4.3
Gnocchi
Gnocchi cu Pesto
+3 Carrot Cake
Vegan Carrot Cake® Dumplings
Jiao Zi cu Ciuperci
+1 Platou "Wow"
Lopata lui Pescobar
+8
Mare Nera Seafood Restaurant 4.8
Thessaly Greek Taverna 4.5
BBQ Ribs
Pork Ribs
+35
CEAPA TA! sendvicim pe colț 4.6
Ciorbă de Salată cu Mangaliță
Zamă de Șelate cu Pită de Casă Cotlet de Porc
Cotlet Diavolo
+34 Baby Back Ribs
Coaste de Porc
+10 Crispy UFO G
Crispy Burger
+21 Pui în Crustă
Piept de Pui Pane
+1
PASQUALE | brunch & dinner 4.9
Mușchiuleț Porc
Roast Pork & Vegetables
+15 Tocăniță de Ciuperci
Tocanita Hribi cu Mamaliguta
+4 Pui Blue Cheese
Piept de Pui Gorgonzola
+12 Rotola
Crispy Wrap
+3 Friganele
French Toast
+10
DOT - District of Toast 4.3
Ou Ochi
Wou & Spice
+5
DOT - District of Toast 4.3
Ou Royal
Eggs Royal
+10
Che Guevara Social Pub 4.4
Coaste BBQ
BBQ Ribs Pack
+10
Jaxx| The Music Garage Gastropub 4.6
I Am Blue
Blue Burger
+8 Gulaș de vită
Gulaș Unguresc
+9 Supă de Pui
Ciorbă de Pui
+9 Salata Varza
Salata de Varza
+6 Costițe de Porc
Costițe la Cuptor
+9 Engels Salad
Salată Kebab
+23 Cartofi Copți cu Fasole
Cartofi Copți la Josper
+2
O'Peter's Irish Pub & Grill 4.6
Polpo
Caracatiță
+23
Kupaj Gourmet Tapas&Fine Wines 4.8
Picaro Restaurant Spaniol ,Cluj-Napoca 4.9
Tagliata
Tagliatta
+13
Carnie, zamă și tocană 4.8
Din Jar
Tagliata
+12 Ribeye Cu Os
Rib-Eye cu Os
+33 Tiramusu
Trufamisu
+3
Alle Bollicine Vino & Pasta 4.9
Hubertus New Age, Restaurant & Lounge 4.7
Focaccia
Focaccia Crudo
+2
CUCINA TUREA BACANIE CU BUCĂTĂRIE ITALIANA 4.8
Fritto Misto
Fritto di Paranza
+1
Pizzeria-trattoria D'autore 4.2
Thessaly Greek Taverna 4.5
Hubertus New Age, Restaurant & Lounge 4.7
Calzone
Calzone Seba
+10
Pizzeria-trattoria D'autore 4.2
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
L'Angolo Pizzerie Restaurant Mediteranean 4.7
Simple
Focaccia
+33 Bruschete
Bruschette
+41
Rochelle Restaurant & Pub 4.7
Duck Legs with Red Wine Sauce
+3
Rochelle Restaurant & Pub 4.7
Sirniki
Papanași
Rochelle Restaurant & Pub 4.7
Ebi Miso Ramen
Spicy Miso Ramen
+1 Cremă de Roșii
Supa Crema de Rosii
+6 Ciorbă Rădăuțeană
Burta / Radauteana
+4 Quesadilla
Quesadilla Pui
+14 De Legume
Ciorbă de Legume
+6 29 de mențiuni Concept · Vită Texas Brisket Sandwich 6 bucătării· 8 nume 39–74 lei Vezi toate cele 6 bucătării Bad Boy Brisket Pulled Beef Sandwich +6
36 de mențiuni Concept · Altele Pulpă de Rață 14 bucătării· 11 nume 50–86 lei Vezi toate cele 14 bucătării Pulpă de Rață Pulpă de Rață à la Rhédey +9
30 de mențiuni Concept · Altele Varză a la Cluj 7 bucătării· 2 nume 10–95 lei Vezi toate cele 7 bucătării Varză à la Cluj Varză ala Cluj cu Ciolan
Rochelle Restaurant & Pub 4.7
Pizza 1 recenzie îl menționează
Perfetto Cucina Italiana 4.8Shakshuka
Shakshouka
+5
PASQUALE | brunch & dinner 4.9
Crevete
RP Creveți
+14
PASQUALE | brunch & dinner 4.9
Mare Nera Seafood Restaurant 4.8
Cheescake
Cheesecake
+24
CUCINA TUREA BACANIE CU BUCĂTĂRIE ITALIANA 4.8
Omletă
Omelette
+35 Beef Burger
Burger Vita
+19 Snitel Panko
Little Brunch
+18 Quatro Formaggi
Quattro Formaggi
+15 Pistachio
Tort Fistic
+2 Vegie
Veggie
+14
Pizzeria - Trattoria Seba 4.6
Salame
Salami
+18
Perfetto Pizza Italiano 4.6Salame 2 recenzii îl menționează
Salami 1 recenzie îl menționează
Cut & Crust Gheorgheni 4.3
Pork Schnitzel
Snitel de Porc
+26 3 mențiuni Concept · Aperitiv Loaded Fries 7 bucătării· 8 nume 33–54 lei Vezi toate cele 7 bucătării Loaded Fries Chipsuri de Casa +6
Terente’s - Bandit Bar & Restaurant 4.3
18 mențiuni Concept · Desert Gelato al pistacchio 1 bucătărie· 2 nume 38,5 lei Vezi bucătăria
Shepherd's pub&kitchen 4.7
C'est La Vie - Rooftop Restaurant 4.5
Thessaly Greek Taverna 4.5
Perfetto Cucina Italiana 4.8
Pizzeria-trattoria D'autore 4.2
Pizzeria Napoli Centrale 4.5Pistachio Siciliano
Înghețată cu Fistic Crunchy
Hubertus New Age, Restaurant & Lounge 4.7Biryani Cu Legume
Orez Prăjit Cu Legume
+4 Concept · Aperitiv Cartofi Dulci Prăjiți 1 bucătărie· 2 nume 22 lei Vezi bucătăria SP Nuggets și Cartofi Cartofi Dulci Prăjiți*
Clatite
Clatită
+25
Shepherd's pub&kitchen 4.7
Gamberi
Shrimps
+2
C'est La Vie - Rooftop Restaurant 4.5
Chipsuri de Cartofi
Insomnia Krumpli Crunch Caș Pane
Fried Cheese
+12 15 mențiuni Concept · Altele Buttermilk Fried Chicken 1 bucătărie· 1 nume 63 lei Vezi bucătăria
Jaxx| The Music Garage Gastropub 4.6
11 mențiuni Concept · Aperitiv Bruschetta al pomodoro 19 bucătării· 16 nume 12–41 lei Vezi toate cele 19 bucătării Bruschete Roșii Bruschette Simple +14
Che Guevara Social Pub 4.4
Pizzeria-trattoria D'autore 4.2
Thessaly Greek Taverna 4.5Ekmek 1 recenzie îl menționează
C'est La Vie - Rooftop Restaurant 4.5
Che Guevara Social Pub 4.4