Folosim cookie-uri de analitică pentru a îmbunătăți BearMenu. Detalii
Acceptă Refuză
Meniu · CLUJ-NAPOCA
Explorează preparatele148 de preparate Cauți un preparat anume? Scrie ce vrei să mănânci și vezi toate restaurantele din oraș care îl au în meniu, cu prețuri și ingrediente.
FiltreCele mai menționate Ghid
Preparate din meniuri 13160 Opțiuni din meniurile reale ale localurilor, la prețul afișat de fiecare bucătărie
Preparatele sunt grupate din meniurile reale ale localurilor. Prețurile aparțin fiecărei bucătării, iar mențiunile sunt extrase direct din recenziile clienților.
Înapoi la meniu Pagina 8 din 10+· 100 de preparate în meniu
Același preparat pregătit în mai multe restaurante: compari direct prețurile și ingredientele
63 de mențiuni Concept · Supă Roasted Garlic Soup 1 bucătărie· 1 nume 38 lei Vezi bucătăria Ciufulici din Carpați
"Mátrai Borzoska" Cifuliti Din Mátra Salata Ta
Salata Extra
+17
Servus The M. Experience 2.6Urechiușe Prăjite
Urechi de Porc Pane
+1
Pizzeria-trattoria D'autore 4.2Pizza Napoli
Pizza Napoletana
+1
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
Pizzeria - Trattoria Seba 4.6Crudo
Pizza Parma
+11
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
Supă Cremă de Usturoi Copt
Mix Salad
Misticanza
+18
Perfetto Cucina Italiana 4.8Pork Benediction
Crunchy Pulled Pork
+2 Gulaș
Gulaș Unguresc
+2 Mushroom Soup
Mushroom Cream Soup
+14
CUCINA TUREA BACANIE CU BUCĂTĂRIE ITALIANA 4.8
Cigánypecsenye
Ceafă Țigănească
+6 Carbonara
Pasta Caro
+18
Alle Bollicine Vino & Pasta 4.9
CUCINA TUREA BACANIE CU BUCĂTĂRIE ITALIANA 4.8
Tiramisu
Tiramisum
+13
Da Pino - Restaurant centru Cluj Napoca 4.4
Lasagna
Lasagne
+6
Lasagna 46 de recenzii îl menționează
Pizzeria Napoli Centrale 4.5Lasagna 22 de recenzii îl menționează
All`amatriciana
All Amatriciana
+19
Perfetto Cucina Italiana 4.8
Alle Bollicine Vino & Pasta 4.9
Ciorbă de Burtă
Ciorbă de Burtă Moldovan
+6 Mititei
Mititel
+12 Mici
Mititei
+33
Mititei 35 de recenzii îl menționează
Meniul 4
Baston Butt
+47 Mix Gril
Mix Grill
+26 Wei Ramen
Ramen Soup
+23 Lava Cake
Lava Cake by Jaxx
+9
Rochelle Restaurant & Pub 4.7
Crispy
Crispy Pui
+34 Pui
Burger Pui
+24
Jaxx| The Music Garage Gastropub 4.6
O'Peter's Irish Pub & Grill 4.6
Bacon Burger
Burger Bacon
+11
Iconic Garden - Food & Drinks 3.9A la Grec
Ciorba Ala Grec
+9 Fritto Misto
Fritto Misto Peste
+5
Mare Nera Seafood Restaurant 4.8
Vibe Fusion & Restaurant Sushi Cluj 4.9
Fish & Chips
Fish and Chips
+6
O'Peter's Irish Pub & Grill 4.6
Rochelle Restaurant & Pub 4.7
Margerita
Margherita
+16
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
Il forno - vera pizza napoletana 4.8
STORIA Cucina Centrale 4.5
Formaggi
Pizza Cheesy
+24
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
STORIA Cucina Centrale 4.5
Il forno - vera pizza napoletana 4.8
Tiramisu
Tiramisu Twist
+5
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
fu coffee |Specialty Coffee & Cafenea Cluj 4.8
Diavola
Picante
+15
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
Perfetto Pizza Italiano 4.6
Thea
Nicole
+25
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
STORIA Cucina Centrale 4.5
Cardinale
Pizza Fagotto
+18
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
STORIA Cucina Centrale 4.5
Quatro Stagioni
Quattro Stagioni
+13
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
Gyros
Skepasti
+12
Thessaly Greek Taverna 4.5
Gyros 4 recenzii îl menționează
Brisket
Beef Brisket
+6 Vitellus
Cannibale
+15
C'est La Vie - Rooftop Restaurant 4.5
Chateaubriand
Muschi de Vită
+17
POMET - Bucate din Livadă 4.6
Coaste de Vită
Black Angus Short Ribs
+4
Hubertus New Age, Restaurant & Lounge 4.7
Burger Vegan
Vegan Burger
+16
Rochelle Restaurant & Pub 4.7
Humus
Hummus
+31
Hummus 12 recenzii îl menționează
Vinete
Salată Vinete
+22 Brownie
Negresă
+9
DOT - District of Toast 4.3
Gnocchi
Gnocchi cu Pesto
+3 Carrot Cake
Vegan Carrot Cake® Dumplings
Jiao Zi cu Ciuperci
+1 Platou "Wow"
Lopata lui Pescobar
+8
Mare Nera Seafood Restaurant 4.8
Thessaly Greek Taverna 4.5
BBQ Ribs
Pork Ribs
+35
CEAPA TA! sendvicim pe colț 4.6
Ciorbă de Salată cu Mangaliță
Zamă de Șelate cu Pită de Casă Cotlet de Porc
Cotlet Diavolo
+34 Baby Back Ribs
Coaste de Porc
+10 Crispy UFO G
Crispy Burger
+21 Pui în Crustă
Piept de Pui Pane
+1
PASQUALE | brunch & dinner 4.9
Mușchiuleț Porc
Roast Pork & Vegetables
+15 Tocăniță de Ciuperci
Tocanita Hribi cu Mamaliguta
+4 Pui Blue Cheese
Piept de Pui Gorgonzola
+12 Rotola
Crispy Wrap
+3 Friganele
French Toast
+10
DOT - District of Toast 4.3
Ou Ochi
Wou & Spice
+5
DOT - District of Toast 4.3
Ou Royal
Eggs Royal
+10
Che Guevara Social Pub 4.4
22 de mențiuni Concept · Burger Bacon Jam Burger 2 bucătării· 2 nume 47–65 lei Vezi toate cele 2 bucătării Jam It Up Bacon Jam Burger w/ Homemade Wedges
91 de mențiuni Concept · Paste Spaghetti Carbonara 37 de bucătării· 11 nume 26–76 lei Vezi toate cele 37 de bucătării Carbonara Paste Carbonara +9
Perfetto Cucina Italiana 4.8
3 mențiuni Concept · Aperitiv Piure de Cartofi 1 bucătărie· 1 nume 26 lei Vezi bucătăria 28 de mențiuni Concept · Desert Pear Cheesecake 1 bucătărie· 1 nume 38 lei Vezi bucătăria
Burger 45 de recenzii îl menționează
STORIA Cucina Centrale 4.5Cotto 1 recenzie îl menționează
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
Jaxx| The Music Garage Gastropub 4.6
Jaxx| The Music Garage Gastropub 4.6
Kupaj Gourmet Tapas&Fine Wines 4.8
Picaro Restaurant Spaniol ,Cluj-Napoca 4.9
Carnie, zamă și tocană 4.8
Pizza 1 recenzie îl menționează
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
Pizzeria-trattoria D'autore 4.2
PASQUALE | brunch & dinner 4.9
Da Pino - Restaurant centru Cluj Napoca 4.4Piure de Cartofi cu Leurdă
Cheesecake cu Para
Costițe de Porc
Costițe la Cuptor
+9 Engels Salad
Salată Kebab
+23 Cartofi Copți cu Fasole
Cartofi Copți la Josper
+2
O'Peter's Irish Pub & Grill 4.6
Hamburger
Cheesburger
+22 Alitas
Aripioare
+34 Pui Grill
Piept de Pui
+15 Benedict
The Benedict
+13 Antricot cu Os
Argentina Steak
+23
C'est La Vie - Rooftop Restaurant 4.5
Canibale
Canibale Extra
+11 25 de mențiuni Concept · Altele Roasted Duck Legs 4 bucătării· 4 nume 79–86 lei Vezi toate cele 4 bucătării Duck Legs with Red Wine Sauce +3
Rochelle Restaurant & Pub 4.7
Concept · Altele Legume la Grătar 1 bucătărie· 1 nume 20 lei Vezi bucătăria Cremă de Roșii
Supa Crema de Rosii
+6
29 de mențiuni Concept · Vită Texas Brisket Sandwich 6 bucătării· 8 nume 39–74 lei Vezi toate cele 6 bucătării Bad Boy Brisket Pulled Beef Sandwich +6
Salami 1 recenzie îl menționează
Cut & Crust Gheorgheni 4.3Focaccia
Focaccia Crudo
+2
CUCINA TUREA BACANIE CU BUCĂTĂRIE ITALIANA 4.8
36 de mențiuni Concept · Altele Pulpă de Rață 14 bucătării· 11 nume 50–86 lei Vezi toate cele 14 bucătării Pulpă de Rață Pulpă de Rață à la Rhédey +9
30 de mențiuni Concept · Altele Varză a la Cluj 7 bucătării· 2 nume 10–95 lei Vezi toate cele 7 bucătării Varză à la Cluj Varză ala Cluj cu Ciolan
3 mențiuni Concept · Aperitiv Loaded Fries 7 bucătării· 8 nume 33–54 lei Vezi toate cele 7 bucătării Loaded Fries Chipsuri de Casa +6
Terente’s - Bandit Bar & Restaurant 4.3
33 de mențiuni Concept · Supă Tonkotsu Ramen 1 bucătărie· 1 nume 54 lei Vezi bucătăria 15 mențiuni Concept · Altele Buttermilk Fried Chicken 1 bucătărie· 1 nume 63 lei Vezi bucătăria 18 mențiuni Concept · Desert Gelato al pistacchio 1 bucătărie· 2 nume 38,5 lei Vezi bucătăria
Shepherd's pub&kitchen 4.7
C'est La Vie - Rooftop Restaurant 4.5
Tonkotsu Ramen
Buttermilk Fried Chicken
Jaxx| The Music Garage Gastropub 4.6Pistachio Siciliano
Înghețată cu Fistic Crunchy
Hubertus New Age, Restaurant & Lounge 4.7Concept · Aperitiv Cartofi Dulci Prăjiți 1 bucătărie· 2 nume 22 lei Vezi bucătăria SP Nuggets și Cartofi Cartofi Dulci Prăjiți*
Ebi Miso Ramen
Spicy Miso Ramen
+1 Chesse Plater
Cheese Platter
+19 Pork Schnitzel
Snitel de Porc
+26 Cheescake
Cheesecake
+24
CUCINA TUREA BACANIE CU BUCĂTĂRIE ITALIANA 4.8
Tiramusu
Trufamisu
+3
Alle Bollicine Vino & Pasta 4.9
Hubertus New Age, Restaurant & Lounge 4.7
4 mențiuni Concept · Aperitiv Cartofi Prăjiți 2 bucătării· 2 nume 10–17 lei Vezi toate cele 2 bucătării Chipsuri de Cartofi Insomnia Krumpli Crunch
45 de mențiuni Concept · Altele Fritto Misto di Pesce 7 bucătării· 3 nume 45–210 lei Vezi toate cele 7 bucătării Fritto Misto Fritto di Paranza +1
Pizzeria-trattoria D'autore 4.2
11 mențiuni Concept · Aperitiv Bruschetta al pomodoro 19 bucătării· 16 nume 12–41 lei Vezi toate cele 19 bucătării Bruschete Roșii Bruschette Simple +14
Shepherd's pub&kitchen 4.7
C'est La Vie - Rooftop Restaurant 4.5
Che Guevara Social Pub 4.4
Perfetto Cucina Italiana 4.8
Thessaly Greek Taverna 4.5
Perfetto Cucina Italiana 4.8
Pizzeria-trattoria D'autore 4.2
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
Thessaly Greek Taverna 4.5
Hubertus New Age, Restaurant & Lounge 4.7
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
L'Angolo Pizzerie Restaurant Mediteranean 4.7
Rochelle Restaurant & Pub 4.7
Che Guevara Social Pub 4.4
Pizzeria-trattoria D'autore 4.2
Thessaly Greek Taverna 4.5Ekmek 1 recenzie îl menționează
Mare Nera Seafood Restaurant 4.8