Folosim cookie-uri de analitică pentru a îmbunătăți BearMenu. Detalii
Acceptă Refuză
Meniu · CLUJ-NAPOCA
Explorează preparatele148 de preparate Cauți un preparat anume? Scrie ce vrei să mănânci și vezi toate restaurantele din oraș care îl au în meniu, cu prețuri și ingrediente.
FiltreCele mai menționate Ghid
Preparate din meniuri 13160 Opțiuni din meniurile reale ale localurilor, la prețul afișat de fiecare bucătărie
Preparatele sunt grupate din meniurile reale ale localurilor. Prețurile aparțin fiecărei bucătării, iar mențiunile sunt extrase direct din recenziile clienților.
Înapoi la meniu Pagina 6 din 10+· 100 de preparate în meniu
Același preparat pregătit în mai multe restaurante: compari direct prețurile și ingredientele
Noodles
NP Tofu
+4
Kupaj Gourmet Tapas&Fine Wines 4.8
Picaro Restaurant Spaniol ,Cluj-Napoca 4.9
Carnie, zamă și tocană 4.8Canibale
Canibale Extra
+11 Cremă de Roșii
Supa Crema de Rosii
+6 25 de mențiuni Concept · Altele Roasted Duck Legs 4 bucătării· 4 nume 79–86 lei Vezi toate cele 4 bucătării Duck Legs with Red Wine Sauce +3
Rochelle Restaurant & Pub 4.7
39 de mențiuni Concept · Supă Ciorbă de salată cu afumătură 2 bucătării· 2 nume 38–39 lei Vezi toate cele 2 bucătării Ciorbă de Salată cu Mangaliță Zamă de Șelate cu Pită de Casă
45 de mențiuni Concept · Altele Fritto Misto di Pesce 7 bucătării· 3 nume 45–210 lei Vezi toate cele 7 bucătării Fritto Misto Fritto di Paranza +1
Pizzeria-trattoria D'autore 4.2
21 de mențiuni Concept · Altele Kárpáti Borzaska 2 bucătării· 2 nume 46–50 lei Vezi toate cele 2 bucătării Ciufulici din Carpați "Mátrai Borzoska" Cifuliti Din Mátra
36 de mențiuni Concept · Pizza Pizza Prosciutto e Funghi 69 de bucătării· 20 de nume 11–64,5 lei Vezi toate cele 69 de bucătării Cardinale Pizza Fagotto +18
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
24 de mențiuni Concept · Pizza Pizza Quattro Stagioni 54 de bucătării· 15 nume 25–66,5 lei Vezi toate cele 54 de bucătării Quatro Stagioni Quattro Stagioni +13
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
23 de mențiuni Concept · Pizza Pizza Napoletana 4 bucătării· 3 nume 45–48 lei Vezi toate cele 4 bucătării Pizza Napoli Pizza Napoletana +1
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
87 de mențiuni Concept · Altele Fish and chips 20 de bucătării· 8 nume 32–82 lei Vezi toate cele 20 de bucătării Fish & Chips Fish and Chips +6
O'Peter's Irish Pub & Grill 4.6
33 de mențiuni Concept · Supă Tonkotsu Ramen 1 bucătărie· 1 nume 54 lei Vezi bucătăria 18 mențiuni Concept · Desert Gelato al pistacchio 1 bucătărie· 2 nume 38,5 lei Vezi bucătăria 15 mențiuni Concept · Altele Buttermilk Fried Chicken 1 bucătărie· 1 nume 63 lei Vezi bucătăria 63 de mențiuni Concept · Supă Roasted Garlic Soup 1 bucătărie· 1 nume 38 lei Vezi bucătăria
Gyros 4 recenzii îl menționează
CEAPA TA! sendvicim pe colț 4.6
Thessaly Greek Taverna 4.5
Hubertus New Age, Restaurant & Lounge 4.7
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
L'Angolo Pizzerie Restaurant Mediteranean 4.7
Burger 45 de recenzii îl menționează
STORIA Cucina Centrale 4.5Cotto 1 recenzie îl menționează
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
CUCINA TUREA BACANIE CU BUCĂTĂRIE ITALIANA 4.8
CUCINA TUREA BACANIE CU BUCĂTĂRIE ITALIANA 4.8
Il forno - vera pizza napoletana 4.8
STORIA Cucina Centrale 4.5
STORIA Cucina Centrale 4.5
Il forno - vera pizza napoletana 4.8
fu coffee |Specialty Coffee & Cafenea Cluj 4.8
Perfetto Pizza Italiano 4.6
STORIA Cucina Centrale 4.5
STORIA Cucina Centrale 4.5
Pizzeria - Trattoria Seba 4.6
Rochelle Restaurant & Pub 4.7Tonkotsu Ramen
Urechiușe Prăjite
Urechi de Porc Pane
+1
Pizzeria-trattoria D'autore 4.2Jam It Up
Bacon Jam Burger w/ Homemade Wedges
Jaxx| The Music Garage Gastropub 4.6Pistachio Siciliano
Înghețată cu Fistic Crunchy
Hubertus New Age, Restaurant & Lounge 4.7Pork Benediction
Crunchy Pulled Pork
+2 Buttermilk Fried Chicken
Jaxx| The Music Garage Gastropub 4.6Supă Cremă de Usturoi Copt
Gulaș de vită
Gulaș Unguresc
+9 Supă de Pui
Ciorbă de Pui
+9 Crudo
Storia
+32
STORIA Cucina Centrale 4.5Storia 12 recenzii îl menționează
Perfetto Cucina Italiana 4.8
Pizzeria-trattoria D'autore 4.2
Cheescake
Cheesecake
+24
CUCINA TUREA BACANIE CU BUCĂTĂRIE ITALIANA 4.8
Carbonara
Paste Carbonara
+9
Perfetto Cucina Italiana 4.8
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
Pizzeria-trattoria D'autore 4.2
Caprese
Capresse
+5
Perfetto Cucina Italiana 4.8
PASQUALE | brunch & dinner 4.9
Da Pino - Restaurant centru Cluj Napoca 4.4
Ciorbă Rădăuțeană
Burta / Radauteana
+4 Yukhoe 육회
Beef Tartar
+8
Perfetto Cucina Italiana 4.8
Eisberg
Înghețată
+25 Costițe de Porc
Costițe la Cuptor
+9 Pizza
Coquette
+12
Pizza 1 recenzie îl menționează
Ebi Miso Ramen
Spicy Miso Ramen
+1 Pulpă de Rață
Pulpă de Rață à la Rhédey
+9 Varză à la Cluj
Varză ala Cluj cu Ciolan Spicy
Picanto
+25
Il forno - vera pizza napoletana 4.8
C'est La Vie - Rooftop Restaurant 4.5
Wei Ramen
Ramen Soup
+23 Beef Burger
Burger Vita
+19 Snitel Panko
Little Brunch
+18 Coaste BBQ
BBQ Ribs Pack
+10
Jaxx| The Music Garage Gastropub 4.6
I Am Blue
Blue Burger
+8 Hamburger
Cheesburger
+22 Alitas
Aripioare
+34 Salame
Salami
+18
Perfetto Pizza Italiano 4.6Salame 2 recenzii îl menționează
Salami 1 recenzie îl menționează
Cut & Crust Gheorgheni 4.3
Bad Boy Brisket
Pulled Beef Sandwich
+6 Salonic
Greceasca
+8
Thessaly Greek Taverna 4.5
A.O.P.
Aglio Olio
+18 Tiramusu
Trufamisu
+3
Alle Bollicine Vino & Pasta 4.9
Hubertus New Age, Restaurant & Lounge 4.7
Pork Schnitzel
Snitel de Porc
+26 Caș Pane
Fried Cheese
+12 Quesadilla
Quesadilla Pui
+14 De Legume
Ciorbă de Legume
+6 Carbonara
Pasta Caro
+18
Alle Bollicine Vino & Pasta 4.9
CUCINA TUREA BACANIE CU BUCĂTĂRIE ITALIANA 4.8
Tiramisu
Tiramisum
+13
Da Pino - Restaurant centru Cluj Napoca 4.4
Lasagna
Lasagne
+6
Lasagna 46 de recenzii îl menționează
Pizzeria Napoli Centrale 4.5Lasagna 22 de recenzii îl menționează
All`amatriciana
All Amatriciana
+19
Perfetto Cucina Italiana 4.8
Alle Bollicine Vino & Pasta 4.9
Vitellus
Cannibale
+15
C'est La Vie - Rooftop Restaurant 4.5
Chateaubriand
Muschi de Vită
+17
POMET - Bucate din Livadă 4.6
Coaste de Vită
Black Angus Short Ribs
+4
Hubertus New Age, Restaurant & Lounge 4.7
Platou "Wow"
Lopata lui Pescobar
+8
Mare Nera Seafood Restaurant 4.8
Thessaly Greek Taverna 4.5
Fritto Misto
Fritto Misto Peste
+5
Mare Nera Seafood Restaurant 4.8
Vibe Fusion & Restaurant Sushi Cluj 4.9
Șnițel de Pui
Snitel Vienez
+35
Che Guevara Social Pub 4.4
Pizzeria-trattoria D'autore 4.2
Ekmek
Lapte de Pasăre
+1
Thessaly Greek Taverna 4.5Ekmek 1 recenzie îl menționează
Pollo
Piept de Pui
+27 Friganele
French Toast
+10
DOT - District of Toast 4.3
Ou Ochi
Wou & Spice
+5
DOT - District of Toast 4.3
Ou Royal
Eggs Royal
+10
Che Guevara Social Pub 4.4
Caesar
Caesar Salad
+21
Rochelle Restaurant & Pub 4.7
Classica
Cugini’z
+28 Omletă
Omelette
+35 Gamberi
Shrimps
+2
C'est La Vie - Rooftop Restaurant 4.5
Clatite
Clatită
+25
Shepherd's pub&kitchen 4.7
Bruschete Roșii
Bruschette Simple
+14 Baby Back Ribs
Coaste de Porc
+10 Crispy UFO G
Crispy Burger
+21 Pui în Crustă
Piept de Pui Pane
+1
PASQUALE | brunch & dinner 4.9
Mușchiuleț Porc
Roast Pork & Vegetables
+15 Tocăniță de Ciuperci
Tocanita Hribi cu Mamaliguta
+4 Pui Blue Cheese
Piept de Pui Gorgonzola
+12 Rotola
Crispy Wrap
+3 Shakshuka
Shakshouka
+5
PASQUALE | brunch & dinner 4.9
Crevete
RP Creveți
+14
PASQUALE | brunch & dinner 4.9
Mare Nera Seafood Restaurant 4.8
Lava Cake
Lava Cake by Jaxx
+9
Rochelle Restaurant & Pub 4.7
Crispy
Crispy Pui
+34 Pui
Burger Pui
+24
Jaxx| The Music Garage Gastropub 4.6
O'Peter's Irish Pub & Grill 4.6
Bacon Burger
Burger Bacon
+11
Iconic Garden - Food & Drinks 3.9A la Grec
Ciorba Ala Grec
+9 28 de mențiuni Concept · Desert Pear Cheesecake 1 bucătărie· 1 nume 38 lei Vezi bucătăria
C'est La Vie - Rooftop Restaurant 4.5
C'est La Vie - Rooftop Restaurant 4.5
Che Guevara Social Pub 4.4
Rochelle Restaurant & Pub 4.7
Hummus 12 recenzii îl menționează
DOT - District of Toast 4.3