Folosim cookie-uri de analitică pentru a îmbunătăți BearMenu. Detalii
Acceptă Refuză
Meniu · CLUJ-NAPOCA
Explorează preparatele148 de preparate Cauți un preparat anume? Scrie ce vrei să mănânci și vezi toate restaurantele din oraș care îl au în meniu, cu prețuri și ingrediente.
FiltreCele mai menționate Ghid
Preparate din meniuri 13160 Opțiuni din meniurile reale ale localurilor, la prețul afișat de fiecare bucătărie
Pagina 4 din 10+· 100 de preparate în meniu
Același preparat pregătit în mai multe restaurante: compari direct prețurile și ingredientele
Preparatele sunt grupate din meniurile reale ale localurilor. Prețurile aparțin fiecărei bucătării, iar mențiunile sunt extrase direct din recenziile clienților.
Înapoi la meniu 28 de mențiuni Concept · Desert Pear Cheesecake 1 bucătărie· 1 nume 38 lei Vezi bucătăria 63 de mențiuni Concept · Supă Roasted Garlic Soup 1 bucătărie· 1 nume 38 lei Vezi bucătăria 33 de mențiuni Concept · Supă Tonkotsu Ramen 1 bucătărie· 1 nume 54 lei Vezi bucătăria 18 mențiuni Concept · Desert Gelato al pistacchio 1 bucătărie· 2 nume 38,5 lei Vezi bucătăria 15 mențiuni Concept · Altele Buttermilk Fried Chicken 1 bucătărie· 1 nume 63 lei Vezi bucătăria Ciufulici din Carpați
"Mátrai Borzoska" Cifuliti Din Mátra Urechiușe Prăjite
Urechi de Porc Pane
+1
Pizzeria-trattoria D'autore 4.2Cheesecake cu Para
Pizza Napoli
Pizza Napoletana
+1
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
Pizzeria - Trattoria Seba 4.6Supă Cremă de Usturoi Copt
Pork Benediction
Crunchy Pulled Pork
+2 Jam It Up
Bacon Jam Burger w/ Homemade Wedges
Jaxx| The Music Garage Gastropub 4.6Cu de Toate
Pui Shaorma
+8
Langos&Kebab by Anatolia 4.7
Tonkotsu Ramen
Pistachio Siciliano
Înghețată cu Fistic Crunchy
Hubertus New Age, Restaurant & Lounge 4.7Buttermilk Fried Chicken
Jaxx| The Music Garage Gastropub 4.6Gulaș
Gulaș Unguresc
+2 Mushroom Soup
Mushroom Cream Soup
+14
CUCINA TUREA BACANIE CU BUCĂTĂRIE ITALIANA 4.8
Cigánypecsenye
Ceafă Țigănească
+6 Carbonara
Pasta Caro
+18
Alle Bollicine Vino & Pasta 4.9
CUCINA TUREA BACANIE CU BUCĂTĂRIE ITALIANA 4.8
Tiramisu
Tiramisum
+13
Da Pino - Restaurant centru Cluj Napoca 4.4
Lasagna
Lasagne
+6
Lasagna 46 de recenzii îl menționează
Pizzeria Napoli Centrale 4.5Lasagna 22 de recenzii îl menționează
All`amatriciana
All Amatriciana
+19
Perfetto Cucina Italiana 4.8
Alle Bollicine Vino & Pasta 4.9
Ciorbă de Burtă
Ciorbă de Burtă Moldovan
+6 Mititei
Mititel
+12 Burger
Hot Combo
+56
Burger 45 de recenzii îl menționează
Mici
Mititei
+33
Mititei 35 de recenzii îl menționează
Meniul 4
Baston Butt
+47 Mix Gril
Mix Grill
+26 Wei Ramen
Ramen Soup
+23 Lava Cake
Lava Cake by Jaxx
+9
Rochelle Restaurant & Pub 4.7
Crispy
Crispy Pui
+34 Pui
Burger Pui
+24
Jaxx| The Music Garage Gastropub 4.6
O'Peter's Irish Pub & Grill 4.6
Bacon Burger
Burger Bacon
+11
Iconic Garden - Food & Drinks 3.9A la Grec
Ciorba Ala Grec
+9 Benedict
The Benedict
+13 Antricot cu Os
Argentina Steak
+23
C'est La Vie - Rooftop Restaurant 4.5
Fritto Misto
Fritto Misto Peste
+5
Mare Nera Seafood Restaurant 4.8
Vibe Fusion & Restaurant Sushi Cluj 4.9
Carbonara
Paste Carbonara
+9
Perfetto Cucina Italiana 4.8
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
Pizzeria-trattoria D'autore 4.2
Fish & Chips
Fish and Chips
+6
O'Peter's Irish Pub & Grill 4.6
Rochelle Restaurant & Pub 4.7
Margerita
Margherita
+16
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
Il forno - vera pizza napoletana 4.8
STORIA Cucina Centrale 4.5
Formaggi
Pizza Cheesy
+24
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
STORIA Cucina Centrale 4.5
Il forno - vera pizza napoletana 4.8
Tiramisu
Tiramisu Twist
+5
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
fu coffee |Specialty Coffee & Cafenea Cluj 4.8
Diavola
Picante
+15
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
Perfetto Pizza Italiano 4.6
Thea
Nicole
+25
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
STORIA Cucina Centrale 4.5
Cardinale
Pizza Fagotto
+18
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
STORIA Cucina Centrale 4.5
Quatro Stagioni
Quattro Stagioni
+13
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
Gyros
Skepasti
+12
Thessaly Greek Taverna 4.5
Gyros 4 recenzii îl menționează
Hamburger
Cheesburger
+22 Alitas
Aripioare
+34 Brisket
Beef Brisket
+6 Vitellus
Cannibale
+15
C'est La Vie - Rooftop Restaurant 4.5
Chateaubriand
Muschi de Vită
+17
POMET - Bucate din Livadă 4.6
Coaste de Vită
Black Angus Short Ribs
+4
Hubertus New Age, Restaurant & Lounge 4.7
Burger Vegan
Vegan Burger
+16
Rochelle Restaurant & Pub 4.7
Humus
Hummus
+31
Hummus 12 recenzii îl menționează
Vinete
Salată Vinete
+22 Brownie
Negresă
+9
DOT - District of Toast 4.3
Gnocchi
Gnocchi cu Pesto
+3 Carrot Cake
Vegan Carrot Cake® Dumplings
Jiao Zi cu Ciuperci
+1 Platou "Wow"
Lopata lui Pescobar
+8
Mare Nera Seafood Restaurant 4.8
Thessaly Greek Taverna 4.5
BBQ Ribs
Pork Ribs
+35
CEAPA TA! sendvicim pe colț 4.6
Ciorbă de Salată cu Mangaliță
Zamă de Șelate cu Pită de Casă Baby Back Ribs
Coaste de Porc
+10 Crispy UFO G
Crispy Burger
+21 Pui în Crustă
Piept de Pui Pane
+1
PASQUALE | brunch & dinner 4.9
Mușchiuleț Porc
Roast Pork & Vegetables
+15 Tocăniță de Ciuperci
Tocanita Hribi cu Mamaliguta
+4 Pui Blue Cheese
Piept de Pui Gorgonzola
+12 Rotola
Crispy Wrap
+3 Friganele
French Toast
+10
DOT - District of Toast 4.3
Ou Ochi
Wou & Spice
+5
DOT - District of Toast 4.3
Ou Royal
Eggs Royal
+10
Che Guevara Social Pub 4.4
Pizza
Coquette
+12
Pizza 1 recenzie îl menționează
Coaste BBQ
BBQ Ribs Pack
+10
Jaxx| The Music Garage Gastropub 4.6
I Am Blue
Blue Burger
+8 Gulaș de vită
Gulaș Unguresc
+9 Supă de Pui
Ciorbă de Pui
+9 Costițe de Porc
Costițe la Cuptor
+9 Polpo
Caracatiță
+23
Kupaj Gourmet Tapas&Fine Wines 4.8
Picaro Restaurant Spaniol ,Cluj-Napoca 4.9
Tagliata
Tagliatta
+13
Carnie, zamă și tocană 4.8
Din Jar
Tagliata
+12 Omletă
Omelette
+35 Ribeye Cu Os
Rib-Eye cu Os
+33 Tiramusu
Trufamisu
+3
Alle Bollicine Vino & Pasta 4.9
Hubertus New Age, Restaurant & Lounge 4.7
Focaccia
Focaccia Crudo
+2
CUCINA TUREA BACANIE CU BUCĂTĂRIE ITALIANA 4.8
Caesar
Caesar Salad
+21
Rochelle Restaurant & Pub 4.7
Classica
Cugini’z
+28 Beef Burger
Burger Vita
+19 Fritto Misto
Fritto di Paranza
+1
Pizzeria-trattoria D'autore 4.2
Thessaly Greek Taverna 4.5
Hubertus New Age, Restaurant & Lounge 4.7
Calzone
Calzone Seba
+10
Pizzeria-trattoria D'autore 4.2
Pizzeria Napoli Centrale 4.5
L'Angolo Pizzerie Restaurant Mediteranean 4.7
Simple
Focaccia
+33 Bruschete
Bruschette
+41
Rochelle Restaurant & Pub 4.7
Duck Legs with Red Wine Sauce
+3
Rochelle Restaurant & Pub 4.7
Sirniki
Papanași
Rochelle Restaurant & Pub 4.7
Shakshuka
Shakshouka
+5
PASQUALE | brunch & dinner 4.9
Crevete
RP Creveți
+14
PASQUALE | brunch & dinner 4.9
Mare Nera Seafood Restaurant 4.8
Pulpă de Rață
Pulpă de Rață à la Rhédey
+9 Varză à la Cluj
Varză ala Cluj cu Ciolan Cheescake
Cheesecake
+24
CUCINA TUREA BACANIE CU BUCĂTĂRIE ITALIANA 4.8
Yukhoe 육회
Beef Tartar
+8
Perfetto Cucina Italiana 4.8
Eisberg
Înghețată
+25 Ebi Miso Ramen
Spicy Miso Ramen
+1 Bad Boy Brisket
Pulled Beef Sandwich
+6 Croissant
Flat Croissant
+13 Cremă de Roșii
Supa Crema de Rosii
+6 Pistachio
Tort Fistic
+2 Salonic
Greceasca
+8
Thessaly Greek Taverna 4.5
Gyoza
Siomai
+4
Gyoza 15 recenzii îl menționează
Crudo
Storia
+32
STORIA Cucina Centrale 4.5Storia 12 recenzii îl menționează
Perfetto Cucina Italiana 4.8
Pizzeria-trattoria D'autore 4.2
Șnițel de Pui
Snitel Vienez
+35
Che Guevara Social Pub 4.4
Pizzeria-trattoria D'autore 4.2
Ekmek
Lapte de Pasăre
+1
Thessaly Greek Taverna 4.5Ekmek 1 recenzie îl menționează
Pollo
Piept de Pui
+27 Ciorbă Rădăuțeană
Burta / Radauteana
+4 Noodles
NP Tofu
+4 Quatro Formaggi
Quattro Formaggi
+15 Aurea
Burrata
+20
Da Pino - Restaurant centru Cluj Napoca 4.4
C'est La Vie - Rooftop Restaurant 4.5
Che Guevara Social Pub 4.4
Canibale
Canibale Extra
+11 Quesadilla
Quesadilla Pui
+14 Vegie
Veggie
+14
Pizzeria - Trattoria Seba 4.6
Chesse Plater
Cheese Platter
+19 Gamberi
Shrimps
+2
C'est La Vie - Rooftop Restaurant 4.5
Clatite
Clatită
+25
Shepherd's pub&kitchen 4.7